Spoonitud või laminaatkattega seinapaneelid

  • Spooniga kaetud seinapaneelid – ühekordne naturaalne kattevineer mille  paksused on 0,6 kuni 2 ,5 mm.  Eritellimusel valmistatakse kuni 5 mm. paksuseid spoone.

Naturaalseid spoone saab valida nii kodumaiste puuliikide – tamm, saar, kask, mänd jne., kui ka tõeliselt eksklusiivsete puuliikide seast nagu Makassari Eeben, Wenge, Zebrano, India palisander, erinevad juurespoonid jne.

Lisaks naturaalsetele kattevineeridele on levinud ka alpispoonid. Alpispoonid on järelloodud kattevineerid, mis on valmistatud vähemväärtuslikest naturaalsetest puiduliikidest. Sellisel teel on alpitoodangus imiteeritud eksklusiivseid puiduliike ja erinevaid mustrilisi kattevineere.

Täpsema ülevaate spoonidest leiate koduleheküljelt  www.asmass.ee või http://www.lore.ee/

    Spoonkate on teisisõnu vineerkiht mis kaetakse puiduõliga või pleekimiskindla lakiga.
  • Peitsitud ja lakitud 

Lakina kasutame  uudset Saksa kvaliteetlakki, Variocryli, mis on täiesti pleekimiskindel ja keskkonnasõbralik.

Variocryl TM Wasserklarlack VC on uue generatsioonile mõeldud vee baasil  toodetud lakkide kõige uuem sõna. Lakk toob suurepäraselt esile puidu  pinnatekstuuri , ta on kõrgkvaliteetne, hea vastupidavusega abrasioonile ja kemikaalidele. Lakk on  täiesti pleekimiskindel ja seetõttu võib teda üle värvida Variocryl TM Color VCC –ga .PUR Wasserlackhärter PWH 3200 lisamine lakile parandab tunduvalt laki kõvadust, nii et lakk on rohkem kriimustus- kindlam , vastupidavam polüvinüülkloriidile (PVC) ja talub paremini toonimist ning mustust .

  • Õlitatud 

Rubio Monocoat puiduõli kaitseb ja toonib puitu ühe kihiga. Õlid on keskkonnasõbralikud ja põhinevad uudsel revolutsioonilisel molekulaartehnoloogial. Õli kinnitub puidu esimesele mikromeetrile läbi molekulaarse siduvuse, mis välistab liigse õli sattumise puidu sisse. Tänu sellele kulub Rubio Monocoat õli oluliselt vähem kui mistahes muud traditsioonilist puiduviimistlusvahendit. Kuna õli reageerib ainult vabade puidukiududega on väga lihtne teha konkreetseid kohtparandusi kuna puudub vajadus eelnevalt tervet põrandat lihvida. Piisab kahjustatud koha lihvimisest ja õlitamisest – eelnevalt õlitatud pind ei reageeri paranduseks kasutatud õliga.
Meie poolt müüdavad Rubio Monocoat õlid on vee ja lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) vabad.

Valmis värvitoone on 51 kuid eeltoonimist kasutades on võimalik saavutada kuni 800 variatsiooni. Siseõli on vee- ja kuumakindel.

Pindadele värske ilme ja uue kaitsva kihi andmiseks on olemas universaalne hooldusõli, mida on lihtne ja mugav kasutada.

  • Laminaadiga  kaetud seinapaneelid on mõeldud aktiivselt kasutatavatele ruumidele (ühiskondlikud ruumid). Kõrgsurvelaminaati on saadaval väga erinevates toonides ja mustrites. Kõrgsurvelaminaadi valikutega saab tutvuda OÜ Lore Eesti kodulehel http://lore.ee